10 вересня 2022 року НФаУ відсвяткував свій 101 День народження!

10 вересня 2022 року Національний фармацевтичний університет відсвяткував свій 101 День народження! Звісно, всі ми хотіли зустрітися разом та привітати один одного наживо: студенти, викладачі, випускники, друзі… Нажаль в країні йде війна і зустрітися в стінах Університету ми не в змозі… Але… ми побачилися в форматі ZOOM-конференції!

Приємно було побачити та почути випускників, що доєдналися до нашої конференції і передали привітання своїй Alma Mater – відеопривітання з Кембріджу (Великобританія), включення випускників з України, квіти та текстові повідомлення від наших випускників-захисників, що боронять нашу землю від загарбників.

Через рік, знов на 10 вересня, ми зустрінемося усі разом. Але тепер наживо, і ми будемо не тільки святкувати День народження НФаУ та Зустріч випускників, але і насолоджуватися мирним небом вільної України!

Слава Україні!

• 10 вересня 2022 року НФаУ відсвяткував свій 101 День народження!