06 квітня 2023 р. відбулося розширене засідання Наглядової ради НФаУ та Наглядової ради Фахового коледжу НФаУ

Всесвітній день здоров’я в НФаУ

06 квітня 2023 р., напередодні Всесвітнього дня здоров’я, відбулося у незвичному форматі розширене засідання Наглядової ради Національного фармацевтичного університету та Наглядової ради Фахового коледжу НФаУ за представництва директора департаменту охорони здоров’я ХОВА Максима Хаустова, членів ректорської ради НФаУ та фармацевтів-випускників НФаУ-співробітників аптечної мережі «Аптека 911».

У конференц залі особисто були присутні майже всі члени Наглядових рад, ті, хто не зміг бути присутнім у Харкові, долучилися у zoom-форматі:

• голова Наглядової ради НФаУ – Володимир Новіков, директор ТОВ «Фармацевтична компанія «Здоров`я»; члени Наглядової ради НФаУ: Сергій Данієлян, засновник аптечної мережі «Аптека 911», Джаін Прадіп Кумар, генеральний директор фармацевтичної компанії «ANANTA MEDICARE Ltd.», засновник ТОВ «АНАНТА МЕДИКЕАР УКРАЇНА»; Ірина Древальгенеральний директор АТ «Стома»; Ігор Крячок, генеральний директор ТОВ «Моріон», Олег Оріщенко, генеральний директор – художній керівник Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М.В. Лисенка, Ольга Ялова, директор КЗ «Харківська спеціальна школа № 8»;
  • голова Наглядової ради Фахового коледжу НФаУ: Вадим Демьохін, директор ТОВ «Дослідний завод «ДНЦЛЗ»; члени Наглядової ради Фахового коледжу НФаУ: Ганна Головчанська, голова адміністрації Основ’янського району Харківської міської ради, Ольга Ловашніченко, директор ТОВ «Харківське фармацевтичне підприємство «Здоров`я народу».

За ініціативи в.о. ректора НФаУ Алли Котвіцької та багаторічного партнера, представника аптечної мережі «Аптека 911», маркетинг-директора, директора БФ «ФАРМРУХ» Юлії Клименюк, під час засідання відбулася церемонія відзначення фармацевтів-випускників НФаУ – співробітників аптечної мережі «Аптека 911», які працювали і продовжують працювати у аптечних закладах у Харкові у воєнний час.

За високий професійний рівень, особисту мужність були вручені почесні грамоти Департаменту охорони здоров’я ХОВА та подяки Національного фармацевтичного університету. Були відзначені:

• Олег Голозубов;
  • Родіон Яремов;
  • Сергій Данієлян;
  • Юлія Клименюк.

Засідання продовжилося доповіддю в.о. ректора НФаУ, професора Алли Котвіцької про те, яким був минулий рік для НФаУ.

Для НФаУ, як і для всієї країни, 2022 став роком надзвичайних випробувань. Університет мав забезпечити освітній процес у воєнних реаліях.

• Освітній процес забезпечено через дистанційне навчання для здобувачів вищої освіти усіх спеціальностей.
  • Проведена евакуація студентів – централізовано, власними силами університету, під особистим патронатом ректора – по домівках та у Дніпропетровську область, село Кам’янка (за узгодженням з Департаментом освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації).
  • Облаштовано укриття у гуртожитках НФаУ.
  • Працює штаб допомоги студентам і співробітникам у воєнний час у гуртожитку № 5.
  • Передано для потреб ЗСУ автотранспортні засоби НФаУ (вантажний ГАЗ-53, легковий TOYOTA FORTUNER, мікроавтобус PEUGEOT BOKSER).
  • Для поселення внутрішньо переміщених осіб виділено понад 400 ліжко/місць у гуртожитках університету за дорученням Харківської обласної державної (військової) та міської адміністрацій.
  • Здійснюється гуманітарна допомога у співпраці з управлінням соціального захисту населення Харківської міської ради та БФ «ФАРМРУХ» аптечної мережі «Аптека 911».
  • Створено пункти незламності (корпус ІПКСФ НФаУ, майдан Захисників України, 17)
  • Продовжуються наукові дослідження. Для ЗСУ розроблено і впроваджено два лікарських засоби: «PLANTOR» – кровоспинний засіб місцевої дії з антисептичним ефектом та «ГЛЮЦИНКОВІТ» – засіб для профілактики обморожень (автори: проф. д.м.н. Сергій Штриголь, проф. д.фарм.н. Олег Кошовий). Отримано Лист подяки від Благодійного фонду «Волонтери світу».
  • Постійна участь у волонтерських заходах.
  • Надається психологічна допомога у форматі Zoom, Skype, WhatsApp, через WEB-приймальню, електронну пошту, працює «телефон довіри».
  • Зафіксовані зовнішні та внутрішні пошкодження гуртожитків №№ 3,4, складено відповідні акти. 6 будівель НФаУ знеструмлено, призупинено отримання послуг із водопостачання, теплопостачання.

Попри все, університет забезпечує повний цикл підготовки фахівців  починаючи з Фахового коледжу НФаУ. Достатньо високі рейтингові показники університету засвідчують високий освітній і науковий рівень та лідерські позиції у сфері вищої фармацевтичної освіти. Університет живе і працює.

Особливим івентом у засіданні Наглядових рад став флешмоб «НФаУ на стороні здоров’я ». Для учасників зустрічі і пересічних громадян, поруч із адміністративним корпусом, клінічними кафедрами НФаУ було організовано відкритий лікарський прийом, де проводилися:

• вимірювання артеріального тиску, пульсу, виявлення аритмії,
  • вимірювання цукру в крові та консультування щодо отриманих результатів,
  • визначення рівня нітратів у фруктах і овочах за допомогою нітратоміра,
  • вимірювання зросту і ваги, консультації здорового способу харчування і фізкультури.

НФаУ завжди на стороні здоров’я і вітає зі Всесвітнім Днем здоров’я!

Більше інформації