04 травня 2023 р.  пройшла чергова зустріч випускників НФаУ зі студентами на проєкті “Випускник НФаУ: історії успіху”

📍Тема засідання: “Бізнес-контент фармації”
Спікери:
✅️Карина ЦЕМЕНКО, випускниця НФаУ 2005 року, викладач кафедри фармакології та фармакотерапії НФаУ розповіла про свій кар’єрний та науковий шлях. Карина Володимирівна поділилася своїми десятирічним досвідом праці медичного представника в топових европейських компаніях та кар’єрі в університеті.
✅️Олександр СУРІКОВ, випускник НФаУ 2005 року з династії фармацевтів.
Історія фармацевтичної родини розпочалася з Сурікової Людмили Кирилівни, яка закінчила ХФІ в 1950 році. Тато та мати Олександра Сурікова також закінчили ХФІ та працюють в сфері фармацевтичного бізнесу –  є власниками аптеки ПФ “ЛЕКТА”. Свою дружину Олександр зустрів в рідному Alma mater.  Сестра Ірина закінчила НФаУ в 2015 році, де працює й сьогодні на кафедрі соціальної фармації.
✅️ Олександр ГРИЦЕНКО, випускник 2011 року НФаУ з династії фармацевтів четвертого покоління. Його доля була написана ще з дитинства, коли він хлопцем “працював” в аптеці своїх батьків (Сергія та Ольги Гриценко). Олександр гарно зазначив: “Інститут розуму не дає, бо  розум треба мати. Інститут допоміг структувати знання, які він отримав від великої родини фармацевтів (бабусі Ніни Гриценко та дідуся Віктора Гриценко, мати та батька)”
✅️Валентина МАТОРІНА (ЛЕПСЬКА), випускниця 2011 року, практикуючий косметолог, власниця салону краси, професійний візажист. Ділилася досвідом, як стала зірковим косметологом та бізнес-леді
✅️Олександр ГОНЧАРОВ, випускник НФаУ 2011 року, з династії фармацевтів.  Розповів, що його “маленька” фармацевтична родина складається з: батька- Гончарова Володимира, який закінчив ХФІ в 1983 році, мами Олени Гончарової, яка також закінчила ХФІ в 1988 році, брата Івана та його дружини Анастасії, випускники НФаУ. “Велика” родина фармацевтів –  колеги та студенти НФаУ.
Олександр Володимирович розповів, що працював в аптеці, мав досвід праці на посаді медичного представника, про сімейний бізнес,  який включає 15 аптек та 2 аптечні пункти.
В 2022 році аптека родини Гончарових увійшла в ТОП-100 найкращих аптек. Після вторгнення рф та окупації Борівського району батьки пережили страшні часи!
✅️ По завершенню виступів спікерів студенти задавали свої запитання,  а випускники НФаУ ділилися досвідом та інформацією.
✅️ Анонсували тему фінальної зустрічі: “Технології та виробництво як сфери самореалізації”,  яка відбудеться 18 травня в День вишиванки.